en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Yarka ve Civciv Üretim Çiftliği

 

Tüm hakları saklıdır. 2017Ⓒcreative www.barissavas.com

Önce Güven

Yarka & Civciv Sipariş

0546 791 90 85

SASSO
1425

SASSO ETLİK ve YUMURTALIK TAVUK

Sasso etlik ve yumurtacı hem kırmızı etlik tavuk hemde çift sarılı yumurtacı yarka olarak kullanılan bir fransız ırkıdır. Özellikle salma tavukçukta doğal ve organik etlik tavuk yetiştirmek isteyen üreticiler tarafından tercih edilir, kendi cinsine has olarak kısa sürede büyüme özelliği olan sasso etlik tavuk özellikleri sayesinde tercih edilir. 

Sasso etlik tavuk olarak uzun yıllar verimli ırklar üzerinde yapılan çalışmalarda sasso cinsi tavuk günümüzde organik olarak etlik tavuk yetiştirmek isteyen üreticilerin tercihi, ortalama 65 gün ve üreri 8-10 haftalık olduğunda kesimlik haline gelir. Kısa sürede büyüyen sasso etlik tavuk sipariş etmek isterseniz bizden toptan etlik civciv veya toptan etlik tavuk olarak temin edebilirsiniz. kümes yetiştiriciliğinde sasso etlik tavuk metrekare başına 10 tavuk yerleştirilebilir. Yumurta verimi diğer ırklara göre düşün olan sasso etlik tavuk'tan gri ve çift sarılı yumurta elde etmek özel yemlerle mümkün, sasso etlik civciv ve piliç siparişlerinizde kapıya teslim hizmetimiz vardır. 

CİNSİ: 

SASSO
Et ve Yumurta Tavuğu
 Salma ve Kümes  Tavukçuluk  1.Sınıf

YUMURTA VERİMİ:

GRİ ve ÇİFT SARILI
İlk yumurta:  18-20 Hafta
Yıl: 140-180

YUMURTA AĞIRLIK:

65-70 gr.

YEM TÜKETİMİ: 

Yumurtlama  120-150 gr. / gün
Etlik 150-180 gr. / gün

AĞIRLIK:

65 Günde 2.50 gr.
100 Günde 3.50 gr.

YAŞAM:

-
Yaşam gücü: %95-97

NAKLİYE:

Aşı Kartı
Sevk Raporu

Sasso etlik sipariş için: Tıklayınız...

Sasso etlik civciv için: Tıklayınız...

Sasso etlik ve yumurtacı hem kırmızı etlik tavuk hemde çift sarılı yumurtacı yarka olarak kullanılan bir fransız ırkıdır. Özellikle salma tavukçukta doğal ve organik etlik tavuk yetiştirmek isteyen üreticiler tarafından tercih edilir.
sasso etlik, toptan etlik tavuk, sasso etlik civciv, sasso etlik tavuk, sasso etlik tavuk özellikleri, sasso etlik siparişi,