en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Yarka ve Civciv Üretim Çiftliği

 

Tüm hakları saklıdır. 2017Ⓒcreative www.barissavas.com

Önce Güven

Yarka & Civciv Sipariş

0546 791 90 85

ÖRDEK
1280

ÖRDEK

PEKİN ÖRDEK hem ticari amaçlı hem de küçük ölçekli et veya yumurta üretimi için yetiştirebilirsiniz. Hatta evinizin arka bahçesinde diğer kuşlar veya hayvanlarla birlikte bile yetiştirebilirsiniz. Etlik ördek olarakta ticareti yapılır.

pekin ördek cesur kuşlardır ve fazla bakım gerektirmezler. Her türlü çevresel şarta kolaylıkla adapte olabilirler.

Pekin ördek yumurtalarını gece veya gündüz bırakırlar. Yani her sabah taze ördek yumurtası toplayabilirsiniz. Ve günün geri kalan kısmında diğer işlerinizi halledebilirsiniz çünkü ördeklerin bakımı için fazla zaman ayırmanıza gerek yoktur. pekin ördekyaygın kuş hastalıklarına karşı oldukça dirençlidir. Pekin ördek yumurtası nereden bulabilirim diye aramanıza gerek yok çiftliğimizde sürekli olarak pekin ördek yumurtası bulunur.

Pekin ördekleri farklı yemlerle besleyebilirsiniz. Ördek yemlerinde buğday, mısır, pirinç, meyveler ve diğer düşük maliyetli ve kolay bulanabilen gıdalar bulunur. Aynı zamanda doğal eğilimli olan su bitkileri, yosun, yeşil bakliyat, mantar, solucanlar, sümüklü böcek, kurtçuk ve çeşitli böcekleri de tüketen ördekler yem maliyetlerinizin doğrudan düşmesine yardımcı olur.

Ördek yemi:

Pekin ördek genellikle her türlü yemi yer. Ördeklerinizi tavuklar gibi besleyebilirsiniz. Ancak ördek yemine bazı katkı maddeleri eklemeniz gerekir. Bazı ördekler tavuklardan daha fazla yumurtladığı için yem konusunda dikkatli olmanız gerekir. Yemlerine gerekli besin maddelerini ekleyin. Küçük ölçekli veya evcil ördek çiftliklerindeki ördekler kepek, mutfak atığı ve salyangozlarla beslenebilir. Unutmayın ki ördekler çok yemek yer.

Pekin ördek eti ve yumurtası pazarı:

Ördek ürünlerini ( et ve yumurta ) pazarlamak oldukça kolaydır. Dünyadaki herkes ördek etini ve yumurtasını sever. Bazı yerlerde ördek eti ve yumurtası tavuk eti ve yumurtasına göre daha çok sevilir. Ördek yumurtaları tavuk yumurtalarına göre daha büyüktür. Bazı yerlerde ördek yumurtası ete göre daha popülerdir. Bununla birlikte ördek yumurtası ve etinin pazarlamasıyla ilgili herhangi bir sıkıntı yoktur.

Ördek ırkları:

Dünyanın farklı noktalarında yaşayan çeşitli birçok ördek türü vardır. Ancak her ırk ticari ördek yetiştiriciliği için uygun değildir. Bazı ırklar yumurta üretimi için uygundur ve bazıları da ticari et üretimi için uygundur. Ördeklerin üretim türüne bağlı olarak genellikle üçe ayrılır.

  • Eti için yetiştirilen ördek ırkları
  • Yumurtası için yetiştirilen ördek ırkları
  • Hem et hem de yumurta için yetiştirilen ördek ırkları

​Pekin ördek siparişi için: Tıklayınız...

PEKİN ÖRDEK hem ticari amaçlı hem de küçük ölçekli et veya yumurta üretimi için yetiştirebilirsiniz. etlik ve yumurtalık ördek.
pekin ördek, pekin ördek siparişi vermek istiyorum, ördek yumurtası, damızlık ördek, ördek civcivi, etlik ördek,