en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Yarka ve Civciv Üretim Çiftliği

 

Tüm hakları saklıdır. 2017Ⓒcreative www.barissavas.com

Önce Güven

Yarka & Civciv Sipariş

0546 791 90 85

FİYATLAR
1071

YARKA ve CİVCİV FİYATLARI

Yarka ve civciv fiyatları sezon, mevsim, tüketim, ve üretim şartlarına göre kısacası arz talep oluşumuna göre farklılık gösterir. sabit olmayan yarka ve civciv fiyatları güncel yumurtaya göre farklılık gösterir.

Fakat genellikle yumurta talebinin az olduğu ve üreticilerin bakım zamanı olarak nitelendirilen kış aylarında yaz aylarına göre etlik ve yumurtacı civciv fiyatları farklılık gösterebilir. bunun nedeni tüketicinin oluşturduğu arz taleptir. Genel olarak mart, nisan, mayıs, haziran, temmuz, ağustos ayları yumurta üreticiliği yapmak isteyenler tarafından civciv alıp kış sezonuna hazırlık yapmak için en ideal dönemdir. eylül, ekim, kasım, aralık, ocak, şubat ayları ise daha çok yarka satışının olduğu zamanlardır. Yinede sektöre yeni girecek arkadaşların civciv besleme ve büyütme konusunda yeterli bilgiye sahip olmadıklarında öncelikle daha hızlı kazanç sağlaması sebebi ile yarka ile başlamaları tavsiye edilir. 

​Güncel ve en doğru fiyat bilgisi için bizi ücretsiz olarak arayabilirsiniz. İletişim


YUMURTA SATIŞI YAPMANIN KURALLARI:

Resmi gazetede yayınlanan açıklamaya göre küçük miktarlarda yumurta satışı yapan küçük kapasiteli üreticilerin vergiye tabi olmaması için kurallar:

Haftalık 1500 ve altında üretim yapması

En fazla 250 adet yumurtacı tavuğa sahip olması

Bunun dışında köy tavuğu (organik) yumurtasının diğer doğal salma tavuk yumurtasına göre %40 daha pahalıya satılabileceği bekleniyor.

Bu konuda detaylı bilgi alıp maddeyi okumak isteyenler; alttaki link den bilgi alabilir.

KÜÇÜK MİKTARLARDAKİ YUMURTANIN DOĞRUDANARZINA DAİR YÖNETMELİK 

PreviousNext

Sample Picture 2

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry.

Yarka ve civciv fiyatları sezon, mevsim, tüketim, ve üretim şartlarına göre farklılık gösterir. sabit olmayan yarka ve civciv fiyatları güncel döllenmiş yumurtaya göre farklılık gösterir
yarka yumurta fiyatı, yarka fiyatları, civciv fiyatları, yumurtacı civciv fiyatları, etlik civciv fiyatları,