en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 

Yarka ve Civciv Üretim Çiftliği

 

Tüm hakları saklıdır. 2017Ⓒcreative www.barissavas.com

Önce Güven

Yarka & Civciv Sipariş

0546 791 90 85

CİVCİV
1812

CİVCİV

  • GÜNLÜK CİVCİV
  • HAFTALIK CİVCİV
  • YUMURTACI CİVCİV
  • BEYAZ ETLİK CİVCİV
  • KIRMIZI ETLİK CİVCİV

CİVCİV ler tamamen 1999 yılından itibaren bolu mudurnu kasabasında faaliyet gösteren mudurnu yarka tarafından yetiştirilmiş olup 21. gün sonunda elde edilen safkan ırklardan oluşmaktadır. Günlük Civciv'lerin doğum ve gelişme dönemlerinde mudurnu yarka tarafından aşıları isteğe bağlı olarak kümes numaranız ile birlikte size ulaştırılır. Dilerseniz günlük civciv siparişi verirken aşılarınıda temin edebilirsiniz. 

Çiftliğimizdeki kümeslerimizde var olan organik civciv ırkları günlük veya haftalık köy civcivi, ataks civciv, lohman civciv, sussex civciv, australorp civciv, plymouth civciv, ligorin civciv, kırmızı etlik civciv, beyaz etlik civciv, broiler civciv, sasso civciv, ayam cemani civciv, hindi civciv, keklik civciv, bıldırcın civciv, ördek civciv, isa tinted civciv siparişi vermek istiyorum demeniz yeterli.

Kırmızı ve Beyaz Etlik civciv yumurtası olarak kullanılan saso civciv, broiler civciv, ross civcivlerimiz mevcuttur. Bunlarıda günlük beyaz - kırmızı etlik civcivi olarak sipariş verebilirsiniz.

100 adet ve üzeri alımlarınızda özenle paketlenen civcivler, ücretsiz kapıya teslim civciv hizmeti'miz ile sizlere ücretsiz olarak gönderilmektedir. Kapıya teslim kuluçkalık döllenmiş yumurta gönderimi yapmaktayız.

2017 civciv fiyatları mevsime ve sektördeki civciv piyasasında oluşan arz talep değişikliğe göre güncellenmektedir.

Günlük Civciv fiyatları ilkbahar yaz dönemimde düşük sonbahar kış aylarında ise yüksek olabilir. bunun nedeni hastalıklara karşı direnci daha zayıf olan civcivlerin kış aylarında yetiştirme ve bakım hizmetlerinin zor olmasıdır.

Günlük Civciv fiyatları hakkında dataylı bilgi almak için sayfada bulunan form üzerinden veya direkt olarak telefon numaramızdan bizimle ücretsiz iletişime geçebilirsiniz.

Yumurtacı civciv ve etlik civciv satın almadan önce mutlaka safkan veya 2.ırk diye tabir edilen cinsler hakkında bilgi sahibi olunuz.

civciv, köy civcivi, organik civciv, kırmızı etlik civciv, beyaz etlik civciv, kapıya teslim civciv, yumurtacı civciv, salma tavuk civcivi, ayam cemani civciv, sussex ciciv, ataks civciv, lohman civciv, kuluçkalık yumurta, hindi civciv, civciv siparişi vermek istiyorum, tinted civciv,
CİVCİV'ler mudurnu yarka tarafından yetiştirilmiş olup 21.gün sonunda elde edilen safkan civciv ırklarından oluşmaktadır. Kapıya teslim civciv hizmetimiz vardır.